İMMİB 2017 Yılı Türkiye Doğal Taşları İlanı Kapsamında Türkiye ve Dünya Lansmanı’nda Ayasofya Video Mapping Projesi

İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri (İMMİB) tarafından 2017 yılı, Türk Doğal Taşlar Yılı olarak ilan edildi. Kheiron Organizasyon olarak bu yılın sağladığımız organizasyonlar ile renklenmesinden büyük mutluluk ve gurur duyduk. Organizasyon için tercih edilen Video Mapping çalışmasıyla Ayasofya’yı Türk Doğal Taşları’yla donattık. Doğal dokuya uygun olarak hazırlanan içerik, animasyon, fotoğraf ve filmlerin dokuya tam olarak oturtulması ile sağladığımız bu etkinlikte yüzeyi dikkat çekici bir biçimde hareketlendirdik. Mapping uygulaması, çeşitli efektlerle desteklenen izleyiciler için muhteşem bir görsel şölen yaratan bir uygulamadır. Aynı zamanda yoğun kitleye ulaşması ve ses getirmesi sebebi ile oldukça büyük bir PR yaratmaktadır. Video Mapping uygulamaları genellikle viral ağda çok dikkat çektiği için sıklıkla tercih edilmektedir.

 

İMMİB için hazırlamış olduğumuz video mapping etkinliği sınırlı süre zarfında gerçekleştirdiğimiz, üzerine en uygun ses ve görsel efektleri eklediğimiz etkili bir uygulama olmuştur.

 

Bir çeşit dijital pazarlama teknoloji olan video mapping uygulaması; bulunduğu konumda birçok kişiyi etkilediği gibi sosyal medya platformları ve online mecralarda da büyük ses getirmektedir. Yüksek etkileşim yaratan ve viral olan bu aktiviteler, hızla yayılma sağlayarak firmalar, kurumlar ve markalar için bilinirliğin artmasında büyük rol oynamaktadır.

Bu sebeple; video mapping uygulaması markalar ve kurumlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

 

İMMİB tarafından 2017 Türk Doğal Taşları Yılı ilan edilmesi ve bu eşsiz şölenin bir parçası olduğumuz için gurur ve mutluluk duyuyoruz.