“Canon Basar” Green Box Saha Aktivitesi

Genel Bakış

P.O.P’ler, standlar, fuarlar, üretimler içerisindeyken operasyon ve sahalarda bir süredir hizmet sağlamadığımızı fark ettik. Kheiron Organizasyon olarak sahalara geri dönme kararı aldıktan sonra çalışmalara başladık. Fark yaratan ve yenilikçi ekip arkadaşlarımızla birlikte güzel bir etkinlik planladık. Günümüz teknolojinin fırsatlarından sonuna kadar yararlandığımız ve kullanıcıların interaktif katılım sağlayabildiği “Dijital Saha Aktiviteleri” için çalışmalara hızlı bir şekilde devam ettik. Viralde de etkisini yüksek biçimde göstereceğine inandığımız bu etkinlikle beklentilerimiz tam olarak karşılandı.

 

Canon Türkiye ve Grey işbirliğinde Kuruçeşme Arena, Burch Beach, Bağdat Caddesi lokasyonlarında “Canan Basar” sloganı ile aktivitemizi gerçekleştirdik. GreenBox teknolojisi ile kullanıcılar eğlenceli vakit geçirirken bizler de o anları yakalama fırsatı sağladık.

 

Stand Tasarımı ve organizasyon detayları Kheiron Organizasyon tarafından üretildi. Tasarlamış olduğumuz projeyi tasarlamış olduğumuz alan üzerinde sağladık.

Sahayı, operasyon çalışmalarını, proje çalışmalarını olukça fazla özlemişiz. Belki bizleri de özleyenler vardır?

Neler Yaptık?

  • Proje Tasarım ve Danışmanlık

  • Dijital Etkinlik Operasyon Saha Yönetimi

  • Dijital Hardware Donanım Tedariği

  • Dijital Software Desteği

  • Ziyaretçi Karşılama