SES SİSTEMİ KİRALAMA HİZMETLERİ 1

Ses sistemi kiralama hizmetleri, düzenlenen organizasyon ve etkinlikleriniz için çok büyük önem taşımaktadır. Ses mevcut ortamın havasını tamamen değiştirebilir. Gerçekleştireceğiniz organizasyonlarda ihtiyaç duyacağınız en önemli ekipmanlardandır.
Organizasyonlarda konuklara müzik dinletmek veya konuşma yapmak için ses sistemi hizmeti mutlaka gerekmektedir.

Özellikle kurumsal firmalar, şirket toplantıları veya şirket etkinlikleri için ses sistemine ihtiyaç duymaktadır. Toplantı veya benzeri organizasyonlarda konuşmacının sesi dinleyicilere etkin bir şekilde ulaşmalıdır.
Sadece kurumsal organizasyonlar değil aynı zamanda bir doğum günü partisi, şirket partileri vb. organizasyonlarda ses sistemine ihtiyaç duymaktadır.

Organizasyona katılanlara ses sistemi aracılığıyla, müzikler dinleterek eğlenceli, keyifli bir parti imkanı sunmanızı sağlayabilirsiniz.
Ses sistemi kiralama hizmeti genellikle; okul mezuniyeti, fuar organizasyonları, parti eğlenceleri, şirket organizasyonları ve benzeri etkinliklerde kullanılmaktadır.

Ses sistemleri günümüzde çok fazla marka ve model çeşitliliğine sahiptir. Buna göre önemli olan sizin mevcut etkinliğiniz için en uygun teknolojik hizmeti almanızdır. Bunun için de profesyonel bir ekipten destek almakda fayda vardır.

Işık ve Ses Sistemi Kiralama Hizmeti

Ses sistemleri ile birlikte organizasyonlarınızı daha etkin ve akılda kalıcı kılmak isterseniz ışık sistemleri kiralama hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz.
Günümüzde düzenleyeceğiniz organizasyonlarınızın içerik, katılımcı sayısı ve mekana göre birbirinden farklı ve fazlaca çeşitte ışıklandırma sistemleri mevcuttur.
Partilerinizin, organizasyonlarınızın göz alıcı ve akılda kalıcı olması birazda sizin katılımcılara sunduğunuz görsellikle doğru paralelde ilerlemektedir.
Doğru bir ışıklandırma sistemi ile var olan mekanların tüm enerjisi ortaya çıkmaktadır.

İster mezuniyet etkinliği, ister şirket organizasyonu, isterseniz bir fuar organizasyonu olsun, ışıklandırma var olan alanlarınızın etkisini iki katına çıkarmaktadır.

Ses Sistemi Kiralamak İçin

Titizlikle hazırlandığınız tüm etkinliklerin, detaylarını muazzam bir şekilde sergilemenize olanak sağlayacak en önemli unsur kuşkusuz doğru bir ışıklandırma sistemi ile olur.
Fuar alanları, şirket, firma vb. organizasyonlarınıza gelen katılımcılar, onları ağırladığınız alanda fotoğraf çekip sosyal medya üzerinden paylaşımlarda bulunmaktadır. Bu gibi katılımcı davranışları sizin ve etkinliğinizin bilinirliğini sağlamaktadır.
Organizasyonlarınızda kullandığınız ses ve ışık sistemlerinin kalitesi yaptığınız organizasyonların başarısında bu anlamda çok büyük önem taşımaktadır.

Kurumsal bir etkinlik, toplantı, konser, fuar, festival, kongre ve benzeri organizasyonlar için özel bir çalışma gerçekleştirmek, orijinal fikirlerle katılanları memnun etmek verdiğiniz önemi onlara göstermektedir.
Profesyonel ışık ve ses sistemleriyle düzenlediğiniz organizasyonlarınız yıllar boyu akıllarda kalmanızı sağlayacaktır.

ses sistemi kiralama

Ses Sistemine Neler Dahil?

Organizasyonların en önemli noktalarından biri kusursuz bir iletişimin gerçekleşiyor olmasıdır. Bu da yukarıda sıraladığımız türden organizasyonlarda ses sistemine bağlıdır.

Organizasyon alanlarının özellikleri, gereksinimleri doğrultusunda doğru ekipmanla ve profesyonel bir ekip ile çalışmak kuşkusuz sizi ve organizasyonunuzu başarıya taşıyacaktır.

Profesyonel ekip gerekli olan teknik ekipmanların en uygun, eksiksiz ve doğru bir şekilde tedarik ve kurulumunu gerçekleştirmektedir. Bu anlamda da büyük önem taşımaktadır.
Organizasyonların içeriği ve mekanların gereksinimleri doğrultusunda kurulumları gerçekleşen ekipman sayısı oldukça fazla ve çeşitlidir.

Ses & Işık Sistemi Ekipmanları

⦁ Mikrofon ve kulaklık.
⦁ Amplifier (Amplifikatör)
⦁ Equalizer
⦁ Mixer
⦁ El tipi mikrofon
⦁ Kablosuz iletişim.
⦁ Simultane (Çeviri)sistemi
⦁ Projeksiyon Kiralama
⦁ Yaka telsiz Mikrofonları
⦁ Kürsü Mikrofonları.
⦁ Kablolu Mikrofonları.
⦁ Delege Mikrofonları.
⦁ Basın Mikseri.
⦁ Dj ve Dj Ekipmanları.
⦁ LED ekran kiralama.
⦁ LED aydınlatma sistemleri.
Müzik sistemleri.

Işık ve Ses Sistemi Kiralamadan Önce Dikkat Etmeniz Gerekenler

Birçok organizasyonun en önemli parçaları ışıklandırma ve ses sistemleridir. Organizasyonun içeriği ne kadar güzel olursa olsun, iyi bir ses ve ışıklandırma sistemi yoksa alacağınız verim büyük bir düşüş yaşar ve azalır.

Gerçekleştirmeyi düşündüğünüz organizasyonlarda, ışıklandırma ve ses sitemleri günün teknolojisine uygun ve profesyonel bir ekip tarafından kurulumu yapılmalıdır.

Profesyonel ekip kurulumu gerçekleştirdikten sonra mutlaka ışık ve ses sisteminin doğru çalışıp çalışmadığını denemelidir.

Işık ve ses sistemi hizmetinin her yeri istenilen şekilde aydınlatıyor olması ve her noktaya aynı şekilde sesin gidiyor olmasından emin olmalıdır. Bu gibi ince nüanslar etkinliklere hazırlık aşamasında oldukça büyük bir öneme sahip olmaktadır. Aksi halde yaşanacak bir aksaklık etkinliğin bölünmesine sebep olacaktır.

Seçeceğiniz ekipmanlar profesyonel ekip tarafından kontrol edilmeli ve onlardan uzman yönlendirmesi almalısınız. Ses sistemi ve ışık sisteminin son model olması veya ses yoğunluğu yapacağınız etkinliğin içeriği ve mekan seçimiyle doğru orantıda olmalıdır.

ses sistemi

Ses Sistemi Kiralamadan Önce Yere Dikkat!

Dış mekan veya iç mekan tercihlerinize göre hazırlanan ses ve ışıklandırma sistemleri insanları rahatsız etmemeli aksine memnun etmelidir.
Bireysel veya kurumsal düzenleyeceğiniz etkinlikler için her türden ses ve ışıklandırma kiralama hizmetleri bulunmaktadır. Burada önemli olan sizin düzenleyeceğiniz etkinlik için en uygun ışık ve ses sistemleri kiralama hizmetini almanızdır.

Organizasyon boyunca ses net bir şekilde duyulmalı ve yankı yapmamalıdır. Bunun için gerekli kontroller uzman ekip tarafından gerçekleştirilmelidir. Etkinlik alanı ile doğru orantıda ses sistemi kullanmak yaşayacağınız aksiliklerin önüne geçecektir.

Işık sisteminde kullanılan LED Sistemleri kesinlikle gözü yormayacak şekilde ayarlanmalıdır. Profesyonel ekiplerce denemeleri yapıldıktan sonra, etkinliklerinize start vermeniz en doğru tercih olacaktır.Bir cevap yazın