SES SİSTEMİ KİRALAMA HİZMETLERİ2

Ses sistemi kiralama hizmetleri2, daha önce ki makalemizde ses sistemi kiralama hizmetleri 1 olarak yayınlanmıştı. Önce ki makalemizi takip eden ve makaleye ek olarak görüntü sistemleri hizmeti de bu makalemizde yer alacak.

Ses sistemi hizmetleri, düzenleyeceğimiz her türden organizasyon için faydalanabileceğimiz bir hizmettir. Mezuniyet etkinlikleri, şirket içi veya şirket dışı organizasyonları, fuarlar, satış kampanyaları, doğum günleri veya düzenleyeceğiniz kişisel organizasyonlar dahil tüm organizasyonlarda kullanılabilmektedir.

Ses sistemleri, düzenleyeceğimiz organizasyonlarda veya etkinliklerde daha net ve yalın halde, kulakları yormadan sunulmak istenen tüm dinletileri katılımcıya ulaştırmaktadır. Ses sistemleri, kalitesi, gücü, markası ve benzeri özelliklerine göre fiyatlandırılmaktadır.

Görüntü ve Ses Sistemi Kiralama Hizmetleri

Ses ve görüntü sistemlerinin organizasyonlarınızı, etkinliklerinizi daha prestijli ve akılda kalıcı hale getirdiği noktasında hepimiz hem fikirizdir. Günümüzde etkinliklerinizi ne amaçla ve nasıl bir içerikle sürdürmek istediğinizi kiralama hizmeti yapan firmalara ilettiğinizde, size en uygun olan sistemleri sunacaklardır.

Doğru bir ses teknolojisi, doğru bir görüntü sistemi hem mevcut organizasyonlarınızın enerjisini yükseltir, hem de bu organizasyonların sizlere olan katkısını iki katına çıkartır.

Önemli olan, kiraladığınız görüntü ve ses sistemlerinin organizasyon, içeri, mekan ve benzeri özelliklerle olan uyumudur.

Görüntü Sistemi Kiralamak İçin

Kurumsal bir organizasyon, fuar, konserler, mezuniyet etkinlikleri, festival ve benzeri türden tüm organizasyonlara var gücümüzle hazırlanmaktayız. Bu etkinliklerimizin istediğimiz verimlilikte, güzel ve akılda kalıcı olmasını, kuşkusuz hepimiz istemekteyiz.

Bu sebeple organizasyonlarımızda sunduğumuz ikramlar, alanın ferahlığı, iç dinamikler, hazırladığımız konuşmalarımız, sunacağımız ürünler ve bunlarla birlikte hem kulaklara hitap eden bir ses sistemi, hem de gözlere hitap eden görüntü sistemleri müthiş derecede önem kazanmaktadır.

Aksi halde tüm hazırlıklarımız ve çalışmalarımız katılımcıların memnuniyetsizliği ile sonuçlanabilir.

Birçok makalemizde değindiğimiz konu, organizasyonlar için vazgeçilmez olan tüm bu ve benzeri ekipmanların hem temsil ettiği kurum ve kurum kimliği, hem de organizasyonla olan uyumudur.

ses sistemi kiralama hizmetleri2

Görüntü Sistemine Neler Dahildir?

 • Görsel Sistemler.
 • Projeksiyon Sistemleri.
 • LED ekran sistemleri.
 • Görsel sunum hizmetleri.
 • Video Wall.

Ve benzeri türden geniş çaplı ekranları da içeren teknolojik ekipmanlardan oluşmaktadır. Organizasyonlarınız için fark yaratmak isterseniz, sunumlarınızı görsel bir zenginlikle şova dönüştürmeniz mümkün. Görüntü sistemi kiralama hizmeti hem uygun maliyet açısından, hem kurulum hizmeti açısından, hem de katılımcılarınıza yüksek görüntü kalitesiyle keyifli bir etkinlik sunmanıza olanak sağlayacaktır.

Yaşanabilecek bir aksaklık organizasyonlarınızın, kesintiye uğramasına sebep olacaktır. Bu türden bir kesintiye uğramamak için mutlaka profesyonel hizmet veren, ses ve görüntü sistemi kiraladığınız firma ile tüm olası aksaklıkları konuşmakta faydalı olacaktır.

Ses Sistemine Neler Dahildir?

 • Hoparlör.
 • Kulaklık.
 • Equalizer.
 • Kablolu Mikrofonları.
 • Yaka Telsizi.
 • El tipi mikrofon.
 • Amplifier (Amplifikatör)
 • Dj ve Dj ekipmanları.

Kusursuz bir ambiyans ve kesintisiz bir organizasyon için profesyonel bir ses sistemi kiralama hizmeti, tüm etkinlik ve organizasyonlarınızın enerjisini iki katına çıkartacaktır. Fark yaratabilecek ve akılda kalmanızı sağlayacaktır. Başarılı bir organizasyon için profesyonel görüntü ve ses sistemleri kiralama hizmetlerinden faydalanmak ileriye dönük olarak da sizlere katkı sağlayacaktır.

ses sistemi kiralama hizmetleri2

Görüntü ve Ses Sistemi Kiralamadan Önce Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Ses hizmeti kiralarken, dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Dikkat edilmesi gereken konulara kısaca göz atalım.

Küçük kapalı bir alan için kiralayacağımız ses sistemi, mevcut alanda ulaşılabilecek desibel oranı ve bu desibel oranın alanla olan uyumunun birinci derecede önem taşıdığını bilmemiz gerekmektedir.

Organizasyonun dış etkinlik mi, iç etkinlik mi olması da büyük önem taşımaktadır. İç mekanlarla uyumlu olmayan bir ses sistemi fazlasıyla yankı yaparak katılımcı kişileri son derece rahatsız edebilmektedir. Bu durum kişilerin dinletilerinizden uzaklaşmasına ve dolayısıyla başarısız olan bir organizasyona dönüşmesine sebep olmaktadır.

Profesyonel hizmetin Önemi

Görüntü kiralama hizmetleri, düzenleyeceğiniz etkinliğin içeriğine bakılarak seçilmelidir. Hem dış alan organizasyonları, hem de iç alan organizasyonları için görüntü kiralama hizmetleri mevcuttur.

Tüm ses ve görüntü kiralama hizmetleri içerisinde, kurulum, teknik deneme işlemleri ve benzeri hizmetlerde yer almaktadır. Görüntü ve ses sistemi kiralama hizmetlerinden faydalanırken mutlaka teknik aksaklıklar karşısında aldıkları önlemleri veya nasıl bir teknik destek hizmeti verileceğini de baştan öğrenmekte faydalı olacaktır.

Ses sistemleri Kiralama Hizmetleri 1 başlıklı makalemizi de bu makaleden önce okumanızı tavsiye ederiz.

 Bir cevap yazın