ORGANİZASYON MALZEME KİRALAMANIN 6 DETAYI

Bilindiği üzere, ekipmanlar tüm organizasyonların iskeletini oluşturur. Organizasyon malzeme kiralama hizmeti bu sektörde büyük bir yer tutar. Başarılı ve memnuniyeti sağlayabileceğiniz, tecrübeli, profesyonel ekip ve ekipmanlar ile fuar ve kongrelerden, kokteyl ve davetlerinize kadar tüm etkinliklerinizde sunacağınız hizmetlerin eksiksiz olmasını sağlar.

Servis malzemesi kiralama hizmetlerinde; ses sisteminden tutun da, mekanın koşullarına bağlı olarak, organizasyonlarınıza uygun projeksiyon ve buna bağlı ekipmanların kurulumuna, kurulum için gerekli nakliye hizmetlerine kadar bir çok hizmeti sağlayan, etkinliklerin şık ve kaliteli bir hale dönüşmesine yardımcı olan organizasyon malzemeleri kiralama hizmetleri sunan bu tür firma ve şirketlerden faydalanmakta yarar var.

organizasyon toplantı

Organizasyon Malzeme Kiralama

Organizasyon malzemeleri kiralama nasıl olur?

Organizasyonlarda çok çeşitli malzeme kullanılmaktadır. Açılış organizasyon ekipmanı, fuar ekipmanları, temel atma töreni, gala gecesi, kongre, seminer, sempozyum ve diğer organizasyonlar için her biri birbirinden farklı ekipmana ihtiyaç vardır. Nedir bu servis ekipmanları birlikte inceleyelim.

Ülkemizdeki etkinliklerde daha çok davetlilere ikramlar sunulduğundan, masa kiralama, sandalye kiralama ve ikramları sunabileceğimiz  ürünler tedarikçi organizasyon firmaları/ şirketleri tarafından hayatımızın en heyecanlı dönemlerinde belki de en büyük destekçimiz oluyor.

Organizasyonlara servis malzemesi, servis ekipmanları, catering hizmeti ve sayamadığımız bir çok kiralık servis ekipmanı hizmeti sağlayan organizasyon firmaları üzerinden ekipman kiralama için ürün çeşitlilikleri incelenebilir.

Organizasyon Servis Ekipmanları Kiralama

Düzenlenecek organizasyonlar için ihtiyaç duyulabilecek ekipmanların tamamı kiralanabilir. Masa-sandalye çeşitlerinden, projeksiyon aletlerine, fuar standlarından servis personeline oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir.

Ekipman kiralama ve hizmet kiralamada yelpaze çok geniş olduğu için rahatlıkla tüm organizasyonlarınız için, ekipman kiralama hizmeti veren organizasyon şirketlerinden destek alabilirsiniz.
Organizasyon ekipman malzemeleri kiraladığınız, organizasyon şirketleri tarafından nakledilir, gerekli kurulumlar gerçekleştirilir.

Organizasyon servis ekipmanları deyince ilk akla gelenlerin dışında, servis ekipmanlarının çok fazla çeşitliliğe sahip olduğunu birlikte göreceğiz.

organizasyon seminer

Organizasyon Catering Kiralama

Fuar, kokteyl, sempozyum, gala gecesi, bayi toplantıları gibi tüm organizasyonlarınız için catering kiralama hizmetinden faydalanabilir, düşük maliyetlerle profesyonel ekipmanlar kiralayarak başarılı, akılda kalacak organizasyonlar gerçekleştirebilirsiniz.

Organizasyon işlerinin en önemli etkenlerinden biride konuklarınıza yemek ikramlarıdır. Yemek ikramında bulunacaksanız mutlaka catering ekipmanları kiralamanız gerekmektedir.

Kiralık catering ekipmanları ile düzenlemek istediğiniz organizasyon için aklınızda ki fikirleri organizasyon şirketine söyleyip, siz hiçbir şey yapmadan istediğiniz özellikte hizmet alabilirsiniz.

Catering kiralama hizmetinde birçok catering ekipmanı yer almaktadır.
Hatta her türden vereceğiniz davetler için catering kokteyl menüleri, catering toplantı menüleri,  lunch boxlar, catering set menüler catering kiralama hizmetlerinden destek alabilirsiniz.

Kiralık Organizasyon Malzemeleri

Yukarıdaki yazımızda da belirttiğimiz gibi organizasyonlarınız için kullanacağınız servis ekipmanları yelpazesi oldukça geniştir. İstenilen renkte, ölçüde kiralayabileceğiniz veya satın alabileceğiniz organizasyon malzemelerine kısaca göz atalım:

  • Fuar standı kiralama (KherionStand)
  • Projeksiyon kiralama
  • Ses sistemi kiralama
  • Protokol tribünü kiralama
  • Kokteyl masası kiralama
  • Bar masası kiralama
  • Podyum kiralama
  • Güvenlik bariyeri kiralama
  • Sahne kiralama

Işık, ses ve sahne sistemleri gibi, organizasyon şirketlerinden oldukça geniş hatta sınırsız organizasyon ekipmanı kiralama olanakları mevcuttur. Sade ve aynı zamanda ihtişamlı davetler, etkinlikler gerçekleştirmek istiyorsanız, mutlaka organizasyon malzeme kiralamalı veya organizasyon malzemesi satın almalısınız.

Organizasyon Malzemesi Neden Kiralanmalı?

Davetlilerin gözlerini kamaştıran rüya gibi bir organizasyon için, her şey saat gibi işlediği ve neredeyse organizasyonu düzenleyen olarak, kendinizin de misafir gibi ağırlandığı, kusursuz bir etkinlik adına profesyonel organizasyon şirketlerinden, organizasyon malzemeleri kiralanmalı.

Fuar organizasyonlarımızın ya da gala gecelerimizin tüm davetliler üzerinde etki bırakmasını isteriz, bu sebeple her ayrıntıyı düşünür ve fazlasıyla masraf yapar, bazen tüm bu çaba ve masrafları etkinliğimizin karşılamadığını anlarız, tam da bu nokta da organizasyon şirketleri, servis personeli, servis malzeme ekipmanları, ışık, ses, projeksiyon hizmetleri, catering kiralama hizmeti gibi A kalitede son derece profesyonel ekip ve servis ekipmanlarıyla hayalini kurduğumuz tüm organizasyonlarımızda düşük maliyetlerle yanımızda olurlar. Düşük maliyet A kalite profesyonel hizmet organizasyon malzemelerini kiralamamızın nedenlerinin başında gelir.

Aynı zamanda her yıl fuar organizasyonlarına katılım sağlayan marka ve firmaların fuar standı satın almak yerine kiralaması avantajlı olacaktır. Bunun sebebi ise; sürekli geliştirilmeye açık olan bir prestijle birlikte her yıl farklı stand ile fuara katılma imkanının olmasıdır. Fuar stant kiralama, satın almaya oranla çok daha avantajlıdır. Bütün hizmetlerde olduğu gibi organizasyon malzeme kiralama hizmetlerinin de bağlı oldukları firmaya göre değişkenlikleri bulunur. Organizasyon malzeme kiralamadan önce kapsamlı bir organizasyon firması araştırması yapmakta fayda vardır.

En Çok Kullanılan Organizasyon Malzemeleri

Ülkemizde en çok kullanılan organizasyon malzemelerinin başında fuar standı kiralama gelir bununla birlikte, ışık ve ses sistemleri, projeksiyon makinesi, kokteyl masası, basın mikrofonu, protokol halısı, basın mikseri, platform gibi malzemeler genelde etkin olarak kiralanan servis ekipmanlarıdır.

Bu yazımızda en çok kullanılan malzemelere örnek verdik. Sayısız çeşitlilikte ve her biri farklı organizasyonda kullanılan kiralanan servis ekipmanları, servis malzemeleri organizasyon şirketleri tarafından hizmet almak isteyen, etkinlik düzenlemek isteyen kişilere yönelik kolaylık sağladığı gibi, yılın belli dönemlerinde kampanyalar düzenleyerek bütçe dostu davetler vermenize de olanak sağlayacaktır.

KheironOrganizasyon olarak tüm fuar, sempozyum, bayii toplantı organizasyonları hatasız ve eksiksiz biçimde düzenlenir. İletişime geçmek için tıklayınız.

 

 

 Bir cevap yazın